Almanya Nakliye

Almanya nakliye hizmeti

  1. Anasayfa
  2. Çalıştığımız Ülkeler
  3. Almanya Nakliye

Türkiye – Almanya nakliye yapan FXNAK Lojistik ile CMR Sigortalı araçlarla yükleriniz bize emanet. Hızlı, sağlam teslimatın her zaman adresi olan Almanya nakliye firmaları arasında kaliteli taşımacılığın doğru adresiyiz. Profesyonel olarak gerçekleştirmiş olduğumuz taşımalarda yükleriniz zamanında teslim adresine ulaşır. Uluslararası nakliyat sektöründe kalitesiyle ön plana çıkan FXNAK ile Türkiye – Almanya arasında kuru yük, gabari dışı yükleme, frigo yükleriniz, parsiyel ve ağır nakliye taşımalarınız yapmaktayız. Almanya'ya nakliye çalışmaları 2019-2020-2021-2022-2023 yılları içerisinde covid-19 dönemlerinde ve 2022-2023 yıllarında etkilerinin süreci uzmanlar ön görerek Almanya'ya yük taşımacılığı karayolu ile hız kesmeden devam etmektedir. Türk araç şoförleri schegen vizeleri zor şartlarda alsa da yük taşımacılığına şirketler düzenli şekilde devam ediyor.

Türkiye – Almanya Nakliye Detayları

Türkiye'nin en iyi Almanya nakliye firmaları arasında karayolu tır taşımacılığı yapan FXNAK Lojistik profesyonel ekibiyle yüklerinizi sağlam ve hızlı teslimat yapar. Almanya TIR Taşımacılığı operasyonel süreci doğru şekilde yönetmek gerekir. FXNAK Lojistik olarak Almanya yüklemelerini profesyonel olarak yönetiyoruz.

 

  • Türkiye'den yükü gönderecek kişilerin ihracat yapabilmesi gerekmektedir. İhracat izni olmayan kişilerin göndereceği ürünleri taşıyamayız; kargo şirketleri ile görüşebilirler.
  • Alıcı Firmanın İthalat izni olmalıdır. Alıcı Firma veya Şahısın Eori numarası olmayan yükleri taşıyamayız.
  • İhracat Taşımaları için Faturası ile Gümrükçünüz beyanname açmalıdır. Yükler depoya ulaşmadan veya hemen ulaştıktan sonra beyanname açık olmalıdır. Belirttiğimiz Gümrük takipçimize ihracat evraklarını teslim edebilirsiniz.
  • Alıcı firmalar ithalat işlemlerini gerçekleştirmesi için İnvoice, Packing List, ATR, Menşe Şahadetnamesi açılmalıdır.
  • Almanya parsiyel'de T1 veya TIR karnesi kullanılır. Transit yüklemeleriniz için teminat gerekebilir. Önceden ilgili departmanımıza bilgi vermelisiniz.
  • Araç Gümrük İşlemlerini Tamamladıktan sonra Almanya parsiyel yüklerini teslim etmek için yola çıkar.

 

Almanya Parsiyel Nakliye

Parça yük taşımacılığı tamamen doğru planlama ve uzmanlık ile ilerleyen işlerdir. Almanya nakliye çözümlerimiz içerisinde parsiyel yük taşımacılığına özel depo, ekipman ve anlaşmalı araçlarımızla her hafta Türkiye – Almanya; Almanya'dan Türkiye parsiyel ve Almanya'dan Irak'a parsiyel yük taşımacılığı çözümleri sunarız.

Almanya Ağır Nakliye / Sal Kasa / Gabari Dışı / Lowbed

Türkiye'den Almanya'ya ağır sanayi üretimi olan makine, iş makine, trafo, kule, vinç, elektrik jeneratörü, tesis ekipmanları gibi ürünleri Almanya ağır nakliye hizmetimizle taşıtabilirsiniz. Ürünlerinize özel araç ve yol güzergahı çözümlerimiz ile yükleriniz zamanında varış yerine güvenle ulaşır. FXNAK Lojistik güvencesiyle Almanya nakliye ihtiyaçlarınıza ağır nakliye, proje nakliye, gabari dışı yük taşıma gibi butik nakliyat çözümleri sunarız. Özellikle İnşaat şirketlerinin projelerine ve tesis kurumlarında gabari dışı proje taşıma ihtiyaçları doğmaktadır. Bu tip özel taleplere özel lojistik çözümlere bizimle ulaşabilirsiniz.

Almanya Nakliye Güzergahı

Karayolu taşımalarımız Almanya için kullandığımız yol güzergahı hakkında bilgiler vereceğiz. Karayolundan giden TIR Şirketleri arasında bulunmaktayız. Aynı zamanda RORO Güzergahını Trieste / İtalya üzerinden kullanmaktayız.

Almanya Parsiyel karayolu güzergah: Türkiye Gümrük İşlemi > Kapıkule Sınırı Geçiş > Bulgaristan > Sırbistan > Hırvatistan > Slovenya > Avusturya > Almanya Parsiyel teslimatı yapmaktayız.

Almanya Parsiyel RORO Güzergah: Türkiye'de gümrükleme işlemlerini tamamlayan aracımız İlgili RORO Gemisi Limanından > Trieste / İtalya > Avusturya > Almanya şeklinde kısa sürede teslim sürecini içerir.

Almanya Transit ve İthalat Nakliye

Türkiye – Almanya arası nasıl ihracat parsiyel nakliye hizmeti sunuyorsak; Almanya'dan Türkiye ithalat yapan parsiyel firmalar arasındayız. Almanya adres alımı – Türkiye'nin İstanbul İlinde Antrepoda teslim şekliyle Almanya ithalat parsiyel yüklerinizi taşımaktayız.

Almanya'dan Transit Olarak direk aktarmasız Irak, İran, Gürcistan, Azerbaycan gibi Ülkelere direk parsiyel hizmet sunarız. Almanya'dan Özbekistan, Almanya'dan Türkmenistan, Almanya'dan Kırgızistan, Almanya'dan Tacikistan ve Ortadoğu ülkelerine transit ve 3. ülke taşımacılığı için bizlerden navlun talep edebilirsiniz.

Covid-19 Döneminde Almanya Nakliye

Çin'den başlayan ve tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 pandemi nedeniyle Türkiye'den Avrupa ülkelerine yük taşımacılığı testlerle devam etmiştir. 2019-2020-2021 yıllarında karayolu ve RORO ile yükler hız kesmeden Almanya nakliye hizmeti ile alıcılarına ulaşmıştır. Uzmanların tahminlerine göre 2022, 2023 yıllarında etkilerinin devam etmesi beklenmektedir. Omicron varyantı ile Almanya nakliye hizmeti şuanda güncel olarak devam etmektedir.

 

Transit Almanya Nakliye Bölgeleri

1. Baden-Württemberg 6. Hamburg 11. Rheinland-Pfalz
2. Bayern 7. Hessen 12. Saarland
3. Berlin 8. Mecklenburg-Vorpommern 13. Sachsen
4. Brandenburg 9. Niedersachsen 14. Sachsen-Anhalt
5. Bremen 10. Nordrhein-Westfalen 15. Schleswig-Holstein
    16. Thüringen
Hızlı ara
Whatsapptan yaz