Azerbaycan Parsiyel

  1. Anasayfa
  2. Parsiyel Taşımacılık
  3. Azerbaycan Parsiyel

Azerbaycan'a Türkiye'den düzenli olarak parsiyel taşımacılık yapan FXNAK Lojistik firmamız kaliteli teslimatın adresiyiz. Her hafta Düzenli Çarşamba ve Cuma günleri parsiyel servisimizle tırlarımız çıkış yapmaktadır.

Azerbaycan nakliye üzerine çalışan taşımacılık firmaları içerisinde, kalite yönünden  önemli bir konuma bulunan FXNAK Lojistik, Türkiye-Azerbaycan ihracat, ithalat ve 3. Ülke taşıma projelerini güçlü yapısıyla organize etmekteyiz. FXNAK Lojistik alanında uzman personel desteğiyle Uluslararası Nakliyat hizmetini sunar.

Alanında uzman olan firmamız C2 Belgeli araçlarla, CMR Sigortalı şekilde yükleri taşırız.  Geniş faaliyet alanımızla kapsamlı olarak sürdürdüğümüz Uluslararası nakliyat faaliyetlerimizde karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu taşımacılık hizmetlerimizle ön plana çıkmaktayız. Azerbaycan'ın Bakü Şehri başta olmak üzere Gence, Ağcabedi, Şeki, Gobustan, Khacmaz illerine Türkiye'nin İstanbul İlinden Azerbaycan parsiyel servisi sunarız. Azerbaycan'ın diğer şehirlerine de düzenli karayolu tır parsiyel (parça yük) taşımacılığı yapmaktayız.

Karayolu ile Azerbaycan Parsiyel Nasıl Yapılır?

Türkiye'den ihracat Azerbaycan parsiyel yükünüzü göndermek istiyor ve çözüm arıyorsanız FXNAK Lojistik doğru çözüm adresidir. Parsiyel taşımacılık konusunda uzman olan firmamız İstanbul'dan düzenli şekilde Azerbaycan'a parça yük taşımacılığı hizmetini şöyle gerçekleştirmektedir:

WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara