Bulgaristan Nakliye

Bulgaristan nakliye hizmeti

  1. Anasayfa
  2. Çalıştığımız Ülkeler
  3. Bulgaristan Nakliye

FXNAK Lojistik olarak; Bulgaristan'a Türkiye'den ihracat, ithalat ve transit ürün ticareti yapan dış ticaret şirketleri yüklerini göndermek için Bulgaristan nakliye firmaları ile taşıma sözleşmeleri yapmaktadır. Yıllardır sektörde faaliyet gösterdiğimiz ve alternatif taşımacılık yöntemleri sunduğumuz Bulgaristan nakliye hizmetinde uygun fiyat ile rekabetçi navlun sunuyoruz. İhtiyacınız olan taşıma yöntemine uygun fiyat ve kaliteli hizmet satın almak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.  Parsiyel, komple, proje taşımacılığı (gabari dışı), sal kasa, frigo taşımacılık ve ağır nakliye çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.

Bulgaristan Nakliye Firmaları

Türkiye'den taşıdığımız ihracat ürünlerini özmal veya kiralık araçlarımızla CMR Sigorta güvencesiyle varış adresine kadar doğru şekilde takip ve tüm aşamalarını doğru şekilde yöneterek müşterilerimize araç konum bilgileri sunarız. Türkiye'nin komşu ülkeleri arasında Bulgaristan ile Türkiye arasında ticaret anlaşmaları yer alır. Türkiye'de faaliyet gösteren dış ticaret şirketleri düzenli olarak ürün satışı yapmaktadır. Bulgaristan nakliyat firmaları içerisinde kurumsal olarak lojistik çözüm odaklı hizmet sunarız. Belirli bir emek ve sermaye harcanan ticaret ürünlerinin yükleme yerinden varış noktasına kadar güven içerisinde taşınması uzmanlık gerektiren işlerdir. Sektörde uzman TIR nakliye şirketleri arıyorsanız yüklerinizi her zaman uygun fiyat ve sağlam teslimat garantisi ile taşırız. Bulgaristan nakliye şirketi olarak hizmetlerimiz:

Bulgaristan'a Karayolu TIR Taşıması

Bulgaristan nakliye firmaları

Bulgaristan Parça Yük TaşımacılığıTürkiye'den Bulgaristan'a sevk edilen ticari ihracat veya ithalat yükleri genelde karayolu ile taşınmaktadır. Karayolu taşımalarında ağırlıklı olarak TIR Sevkiyatı yapılmaktadır. TIR taşımaları yanında firmamızın sunduğu hizmetler içerisinde panelvan, minivan Bulgaristan taşımaları da bulunur. Sizlerden gelen talebe uygun şekilde taşımacılık çözümleri üretiriz. Bizim işimiz çözüm odaklı lojistik hizmetlerini müşteri açısından en verimli ve avantajlı şekilde sunmaktır.

Parça yük taşımacılığın diğer adı parsiyel taşımacılıktır. Sunduğumuz hizmetler içerisinde dış ticaret firmaları ve ithalat, ihracat firmalarının gümrüklü ürünlerini sevk ederiz. Kesinlikle kargo yükü almıyoruz. Bizim yapmış olduğumuz çalışmalar tamamen dış ticaret firmalarının gümrüklü yüklerini (ihracat, ithalat ve transit) taşımaktır.

Bulgaristan Frigo Nakliye

Türkiye – Bulgaristan nakliye hizmetinde soğuk zincir yüklerinizin Varna başta olmak üzere tüm şehirlerine güvenle teslim ederiz. Her zaman taze ve zamanında sağlam teslimat için kurmuş olduğumuz lojistik sistemler tamamen sizlerin konforu içindir. Kurumsal lojistik firması olan FXNAK ile reefer taşımalarımız İSO 9001:2015, İSO 10002:2018, TİO Belgesi, CMR Sigortası güvencesindedir.

Fx Nakliyat Lojistik hakkinda
FXNAK Lojistik

FXNAK Lojistik Uluslararası Profesyonel Nakliyat

Fx Nakliyat Lojistik Adres
İletişim Bilgileri

Adres : Odabaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı Mesude Ökten Apartmanı No: 32 Daire: 13, 31060 Antakya / Hatay / Türkiye

Gsm : +90 506 684 56 80

Telefon : +90 850 474 13 33

E-Mail : info[@]fxnak.com.tr

Fx Nakliyat Lojistik Sosyal Medya
Sosyal Medya

FXNak Lojistik sosyal medya hesaplarını takip edin, nakliye sektörü haberlerinden uzak kalmayın.

Fx Nakliyat Lojistik Facebook Fx Nakliyat Lojistik Instagram Fx Nakliyat Lojistik LinkedIn
Hızlı ara
Whatsapptan yaz