Dubai Nakliye

Dubai nakliye hizmeti

  1. Anasayfa
  2. Çalıştığımız Ülkeler
  3. Dubai Nakliye

FXNAK Lojistik ve Uluslararası Nakliyat olarak; Dubai Nakliye, taşımacılığı olarak , Uluslararası Karayolu, Denizyolu ve Havayolu Taşımacılığı alanında kapsamlı hizmetler vermektedir. Dubai'ye yük taşıyan firmalar arasında markasını tescilleyen FXNAK Lojistik her zaman ilk tercihtir. Firmamız, uluslararası bağlantıları ve deneyimli personeli ile tüm ticari, operasyonel ve hukuki konuları göz önünde bulundurarak karayolu taşımacılığında müşterilerine en uygun çözüm önerileri sunmaktadır.

FXNAK Transport  araç filosu ile Türkiye ‘nin bütün illeriden ortadoğu ülkelerine Suriye, Lübnan, Ürdün, Suudi Arabistan, Katar, Dubai, Umman ülkelerine  düzenli olarak İhracat ve ithalat komple ve parsiyel çıkışlı yüklemeleri yaparak sektörde hizmet vermektedir.

FXNAK Transport, Dubai Nakliye hizmeti olarak, Başta Abu Dhabi, Jebel Ali,Sharjah Bölgelerine olmak üzere tüm şehirlerine  ticaretinin globalleşme sürecinde artan ithalat ve ihracat taleplerine karşı alternatif taşıma modelleri sunabilmektedir.

Dubai  için Karayolu,  Tenteli  dorse  komple taşımacılığı, parsiyel taşımacılık ise anlaşmalı acente ile  deniz ve havayolu uluslararası nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Karayolu :  Komple Yüklerde ,  Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerine İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, Mersin, , Gaziantep, Adana, Hatay illerden başta olmak üzere tüm şehirlerden komple direk çıkış ve varış  ihracat – ithalat yüklemelerine hizmet vermektedir.

Dubai Nakliye'de Türkiye için Gerekli Evraklar

 Dubai için Kullanılan Evraklar

Dubai Nakliye'de Güzergah ve Transit Süre nasıldır?

Türkiye > Suudi Arabistan > Dubai

Türkiye > İran > Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri)

Dubai Güzergah

Yükleme yeri > İskenderun Liman(RORO Feribot) > Duba Port Limanı(Suudi Arabistan Giriş Limanı) > Dubai adres teslim
Suudi Arabistan'da Duba Port ( Arabistan giriş Limanı ) ‘ta işlemler yapılır. İşlem bitiminde araç yüklerini boşaltmak için adreslere sevk edilir.
Transit süre tahmini olarak 16-18 gün arasıdır.

İran Üzeri Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) Karayolu Taşımasında güzergah şu şekildedir: Türkiye'den yükleyen Dubai nakliye aracımız gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra örnek İstanbul'dan yüklemiş ise Erenköy veya Muratbey Gümrüğünde gümrük tamamlanır; Doğubeyazıt Gürbulak Sınır Kapısından İran'dan transit geçerek Dubai'ye varış yapar. Dubai'nin Sharjah Limanından işlemleri tamamlandıktan sonra Dubai adres teslimi olmaktadır. Bu süreçte toplam 8 – 9 günlük bir zaman diliminde teslimat yapılır.

Dubai Nakliye Fiyatları

Türkiye'den Dubai Ülkesine nakliye fiyatı araştırıyorsanız uygun navlun çözümleriyle FXNAK Lojistik hizmetinizdedir. Doğru tercihleriniz her zaman sizi nakliye sektöründe başarıya götürür. Kaliteli hizmet ve uygun fiyatları yakalamak için FXNAK Lojistik'ten Dubai nakliye çözümleri arasında karayolu, denizyolu ve havayolu taşıma fiyatları alabilirsiniz.

Dubai Transit Yük Taşımacılık

FXNAK Lojistik Dubai'ye Avrupa'dan, Türki Cumhuriyetleri ve diğer ülkelerden transit 3. ülke yük taşımacılık çözümleri sunar. Almanya – Dubai, Fransa – Dubai, Türkmenistan, Azerbaycan gibi ülkelerden Dubai'ye transit yük taşımacılığı çözümleri FXNAK Lojistik'tedir.

Dubai Nakliye Çözümlerimiz

Covid19 ve Varyantları Dubai Nakliye Çalışmalarını Etkiledi mi?

Dünya'yı etkisi altına alıp, hemen hemen ticari her sektörde değişim yaşandı. Birleşik Arap Emirlikleri nakliye konusunda aldığı karar ile ülkeye yabancı şoför girişini yasakladı. Karayolu ile giden Dubai ve diğer bölgelerine dorse veya çekici dorse şoförsüz şekilde RORO ile gitmeye başladı.  

Fx Nakliyat Lojistik hakkinda
FXNAK Lojistik

FXNAK Lojistik Uluslararası Profesyonel Nakliyat

Fx Nakliyat Lojistik Adres
İletişim Bilgileri

Adres : Odabaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı Mesude Ökten Apartmanı No: 32 Daire: 13, 31060 Antakya / Hatay / Türkiye

Gsm : +90 506 684 56 80

Telefon : +90 850 474 13 33

E-Mail : [email protected]

Fx Nakliyat Lojistik Sosyal Medya
Sosyal Medya

FXNak Lojistik sosyal medya hesaplarını takip edin, nakliye sektörü haberlerinden uzak kalmayın.

Fx Nakliyat Lojistik Facebook Fx Nakliyat Lojistik Instagram Fx Nakliyat Lojistik LinkedIn
Hızlı ara
Whatsapptan yaz