Dubai Parsiyel

  1. Anasayfa
  2. Parsiyel Taşımacılık
  3. Dubai Parsiyel

Türkiye'den Dubai parsiyel çalışan nakliyeciler arasında kurumsal yönüyle hizmet sunan Firmamız her zaman lojistik çözüm ortağınızdır. Dubai, Birleşik Arap Emirliklerinin oluşturduğu 7 Emirlikten biridir. Denizyolu taşımacılığında Ortadoğu Ülkelerine sunduğumuz direk servisler içerisinde Dubai parsiyel yer alır. Profesyonellerin güvendiği tecrübeli firmalar arasında her zamanki liderliğimizi korumaktayız.

Dubai hayallerin süslediği bir Ortadoğu Şehri olarak bilinir. Türkiye – Dubai arası nakliye çalışmalarımızda karayolu, denizyolu ve havayolu çözümleri sunarız. Aynı zamanda anlaşmalı olduğumuz RORO hatlarıyla İran üzerinden Sharjah Limanı ve Dubai adres teslimi gibi yük taşımacılığı çözümleri sunarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle hatlarımızda oluşturmuş olduğumuz lojistik çözümler tamamen müşteri odaklı ve ihtiyaçlara en hızlı cevabı vermek üzere planlı çalışmalarımızın eseridir.

İstanbul – Dubai Parsiyel Nakliye

İstanbul'dan her hafta açılan konsollarımızda direk servis olarak hizmet sunduğumuz Dubai parsiyel hizmetinde profesyonel şekilde tecrübeli operasyon ve liman ekibimizle konsolları yönetmekteyiz. Bilgi akışı sistemini en üst düzeyde tutarak müşteri odaklı parsiyel çözümleri sunarız. İstanbul içerisinde yurt içi nakliye ihtiyacınız dahil Ambarlı Liman giriş süreçleri, gümrükleme hizmetinde gümrükçünüze yardımcı olacak tüm doküman ve belgelerin nasıl olacağına dair bilgiler sunarız. Ekibimizin düzenli çalışmalarıyla yükleriniz sağlam ve hızlı şekilde Dubai'ye teslim olur. Konsol açtığımız direk servis İstanbul Ambarlı Limanı – Jebel Ali Limanı arasıdır.

Dubai Parsiyel'de 7 Günde Teslimat!

Uzman olduğumuz alanlarda hizmetlerimizi deneyin! Dubai parsiyel taşımacılıkta her zaman uzmanız yıllardır düzenli çalıştığımız hatlar arasında yer alan Jebel Ali Limanı başta olmak üzere Dubai'nin ana limanlarına konteyner taşımacılığı, karayolu taşımacılığı gibi hizmet çeşitliliği ile çözüm sunarız. Dubai'ye parsiyel çalışan firma arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Ambarlı – Jebel Ali arası transit süre 7 gündür.

Belirttiğimiz 7 gün gemi hareketine istinaden Limandan Limana taşımacılığı içermektedir.

Dubai Parsiyel Taşımalarda Püf Noktalar

Parsiyel Taşımacılık: Küçük çaplı, parça yükleri kapsar. Bir konteyner içerisinde farklı gönderici ve farklı alıcıların ürünlerini içerir.

Dubai: 7 Emirlikten Biridir. BAE (Birleşik Arap Emirlikleri)'nin en ünlü bilinen İli olarak görülür. Başkenti Abu Dhabi'dir.

Konşimento Talimatı: Ürün yüklemeden önce ihracatçı veya yükleyici firma tarafından nakliyeciye gönderilmelidir.

Cut Off:  Beyanname Teslim tarihini ifade eder. Dubai Parsiyel'de evraklar genelde Cut Off süresi içerisinde Beyanname, Türkçe Fatura, Çeki Listesi Liman ofisine teslim edilmelidir.

Dubaili Firmaların Evrak Talepleri: İnvoice (Yurdışı Faturası), Packing List (İngilice Çeki Listesi), Menşe Şahadetnamesi, Gıda Sağlık Sertifikası (Gıda Ürünleri v.s. geçerlidir)

WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara