Fransa Nakliye

Fransa nakliye hizmeti

  1. Anasayfa
  2. Çalıştığımız Ülkeler
  3. Fransa Nakliye

FXNAK Lojistik olarak; Türkiye – Fransa nakliye çalışmalarında parsiyel, komple karayolu, roro, gabari dışı ve frigo taşımacılık çözümleri sunarız. Lojistik çözüm ortağınız olarak İSO 9001, İSO 10002 Müşteri Yönetimi memnuniyet sistemi ile nakliye çözümlerinizin doğru adresidir. Bünyesinde bulunan ve anlaşmalı 13,60 Tenteli treyler, frigo, sal kasa, gabari dışı taşıma ve lowbed araçlarımızla ihtiyaçlarınıza doğru olarak hizmet sunuyoruz. Fransa'ya çalışan nakliyeciler içerisinde TİO Belgeli resmi olarak tüm çalışma izinlerine sahip firmayız.

Türkiye Fransa Taşımacılık Çözümleri

Türkiye'de ve Fransa'da ithalat, ihracat ve transit ticaret yapan dış ticaret firmalarının ve üreticilerin makine, tekstil, mobilya, kimya, hammadde, elektrik, elektronik, donmuş gıda, yaş sebze ve meyve, süt ürünlerinizin Fransa taşımacılık çözüm ortağıyız. FXNAK Lojistik olarak; müşteri odaklı olarak Paris TIR Nakliye, Marsilya TIR Taşımacılık, Bordeaux TIR Yük Taşımacılığı, Nantes Karayolu Yük Taşımacılığı, Toulese Karayolu 13,60 Tenteli TIR Taşımacılığı, Nis Şehrine Karayolu Tentei 13,60 TIR yük sevkiyatı, Strazburg Nakliye, Montpellier Nakliye, Lille Nakliye, Saint Nakliye, Etienne Nakliye, Le Mans Nakliye, Metz Nakliye, Dijon Nakliye, Nancy Nakliye, Angers Nakliye, Cannes Nakliye çözümleri kapıdan, kapıya olarak sunarız. Uluslararası nakliyat sektöründe yılların birikim ve tecrübesiyle faaliyetlerimizi sürdürülebilir lojistik sistemiyle devam ettirmekteyiz.

Gabari Dışı Nakliye

Yüklerinizin ölçü ve boyutlarına göre özel çözümler sunan FXNAK Lojistik; profesyonel ekibiyle Mersin, Yalova RORO'su ile Fransa'nın Sete Limanı'na dorselerimizi göndermekteyiz. Karadan gidecek gabari dışı yüklerinizi karayolundan bazılarını ise duruma göre RO-RO ile Sete Limanı'na gönderip, Fransa adres teslimi yaparız. Fransa gabari dışı nakliye çözümlerimizde sal kasa, lowbed, 13,60 TIR gibi farklı ihtiyaçlara doğru gabari dışı taşımacılık çözümleri sunuyoruz.

Uygun Fransa Nakliye Fiyatları

FXNAK Lojistik olarak; ana hatlarımız içerisinde yer alan Fransa nakliye için en iyi fiyatları sunduğumuzdan eminiz. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz Fransa tır nakliyat işlerinde uygun navlun ve garantili fiyatlar sunarız. FXNAK Lojistik'in Fransa nakliye fiyatları ile her zaman rakiplerinize fark atacaksınız.

Fransa Güzergah Bilgisi

Türkiye'den Fransa'ya yükünüzü göndermek istiyorsunuz.
Aklınıza gelen bazı sorular ise şöyle olabilir: 

  • Yüküm ne zaman Fransa'da olur?
  • Fransa'ya giden TIR'lar hangi rota üzerinden Türkiye – Fransa arası sefer düzenlemektedir?
Hızlı ara
Whatsapptan yaz