Hava Kargo Taşımacılığı

  1. Anasayfa
  2. Hizmetlerimiz
  3. Hava Kargo Taşımacılığı

FXNAK Lojistik; Türkiye'de öncü hava kargo şirketleri arasında bulunmamız müşteri odaklı çalışmamızın bir eseridir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru hava kargo çözümleri üretmemiz doğru zamanda, doğru yerde, doğru operasyon süreci yönetimi ile gerçekleştirdiğimiz saha performansını müşteriye en verimli şekilde yansıtmamızdan dolayı liderler arasındaki her zaman yerimizi korumaktayız. Bilinçli şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz Uluslararası Havayolu kargo taşımacılığı ile son noktaya kadar hizmet veririz.

FXNAK Lojistik, Dünyadaki tüm havayolu şirketlerinin uçuş yaptığı noktalara Türkiye'den ihracat aynı zamanda Türkiye'ye ithalat gibi transit işlemler dahil kombine taşımacılığı sistemleriyle tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunarız. Yaygın global acente ağımızla varış havalimanlarında bizzat acentelerimiz tarafından son kullanıcı ve gümrük acenteleri dahil hizmet alabilirler. Bu imkanları sunmak ancak müşteriye kendini adamakla olur. Biz müşterilerimizin rahatlığı için teknoloji odaklı olarak çözümler üretiriz. Lojistik çözümlerimiz arasın karayolu, havayolu, debizyolu ve RORO taşımacılığı gibi yöntemler bulunur.

Firmamız IATA Belgesi sahibi acentelerle ortaklı çalışma yürüterek sürekli uygun ve güvenilir servis sunmayı ilke edinmiştir. Bu servisler IATA Acenteleri güvencesiyle havayolu kargo taşımacılığı yapan Uçak Sahibi firmaların hizmetleriyle entegreli şekilde yürümektedir. Saha çözümlerimiz arasında Sabiha Gökçen, Atatürk Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı gibi Büyük Havalimanlarından kargo uçakları ve hava kargo kabul eden yolcu uçaklarının servislerini kullanmaktayız.

Firmamız Yurtdışı hatları servisleri üzerinden hizmet sunarak gümrüklü ihracat ürünlerini ticari taşıması, bagaj kargoları (gümrüksüz) turistlerin bavullarını taşır, evrak taşımacılığı, proje taşımacılığı, reefer (soğutmalı) hava kargo seçeneklerini sunarız.

Hava Kargo Nedir?

Hava Kargo Nedir? Gümrüklü kargoların yurtdışına havayolu ile gönderilmesine hava kargo denilmektedir. Yüklerinizin yurtiçi ve yurtdışı taşınması şeklinde havayolu kargo taşımacılığı çeşitleri görünür. Bu taşımalar genelde IATA Belgesine sahip firmalar tarafından gerçekleştirilir. Yüklerin zamanında varış yapması ve hızlı teslimat nedeniyle müşteriler genelde havayolu taşımacılığı hizmetlerini tercih ederler. Teslimat şekillerine göre hava taşıması yapan şirketler farklı çözümler sunar. Bu çözümler arasında Kapı'dan Kapıya teslim. Havalimanı'ndan – Havalimanı'na teslim gibi çeşitleri vardır.

WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara