Hollanda Parsiyel

  1. Anasayfa
  2. Parsiyel Taşımacılık
  3. Hollanda Parsiyel

FXNAK Lojistik uzun yıllardır sektör deneyimi ile Hollanda taşıma, Hollanda nakliye, Hollanda komple TIR ve Hollanda parsiyel lojistik çözümleriyle uluslararası nakliyat firmaları arasında markasını tescillemiş olan kurumsal lojistik firmasıdır. Güçlü teknolojik sistemleri, entegre taşımacılık çözümleriyle profesyonel personellerimiz ile Hollanda ithalat, ihracat, transit alanda Euro standartlarında faaliyet göstermektedir. Farklı nakliyat çözümleriyle gerçekleştirmiş olduğumuz operasyonel süreç yönetimi sayesinde farklı yüklerinize ve güzergahlara göre özel çözümler üretmekteyiz.

Hollanda Parsiyel Taşımacılık

FXNAK Lojistik, Türkiye – Hollanda arasında Uluslararası taşımacılık üzerine parsiyel nakliyat, lojistik yapan firmalar arasında uluslararası lojistik fiyatları ile kaliteyi müşterileriyle buluşturan hizmet anlayışına sahiptir. Hollanda karayolu parsiyel nakliyat çalışmaları ile yılların tecrübesiyle piyasada her zaman gözde firmalar arasındayız. Firmamız Türkiye'de faaliyet gösteren nakliye şirketleri arasında ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır. Hollanda parsiyel nakliyat firmaları içinde her şartta müşteri odaklı ve rekabetçi nakliye fiyatı anlayışıyla faaliyetlerini firmamız devam ettirecektir. FXNAK olarak Hollanda parsiyel taşımacılıkta hızlı teslimat ve sağlam ürün teslimi ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firmamızın bünyesinde yer alan uzman sürücüleri, yüksek model araç ve ekipmanları Hollanda Ülkesine kısa süre içerisinde yükünüzün teslimatını sağlayan teknolojik altyapımızla müşterilere hizmet sunarız. Hollanda yük nakliyesi konusunda özellikle parsiyel nakliye, grupaj nakliye gibi farklı hizmet kartelasına sahiptir.

Hollanda Parsiyel Nakliye Fiyatları

Türkiye'de faaliyet gösteren firmamız uzman kadrosu ve sektör deneyimi ile Hollanda parsiyel nakliye fiyatları üzerine rekabetçi navlun sunuyor. Karayolu tır nakliye fiyatları araştırdığınızda FXNAK Lojistik'in Hollanda parsiyel nakliye fiyatları ile ne kadar avantajlı duruma geçeceğinizi göreceksiniz. Sizi konforlu taşımacılık ve uygun Hollanda taşıma fiyatları teklifi almaya davet ediyoruz. Türkiye'den Hollanda'ya veya Hollanda'dan Türkiye'ya nakliye yapan firmalar arasında euro para birimi ile nakliye fiyat teklifi sunmaktayız.

Maliyetlere doğrudan veya dolaylı etki eden harcamaların uzmanlaşmamız ile öne geçilmesini engellediğimizden dolayı parsiyel nakliyat fiyatlarımız her zaman avantajlıdır.

Hollanda Nakliye Güzergahı

Türkiye'den Hollanda nakliye güzergahı kullanan firmalar içerisinde RORO + KARAYOLU ile taşımacılık yapmaktayız. Türkiye'nin Mersin Limanı veya Pendik Limanlarından İtalya Trieste Limanı varışlı şekilde araçlarımız gidiyor. Avusturya – Almanya – Hollanda şeklindedir.

Karayolu Hollanda Parsiyel Nakliye Güzergahı: Türkiye – Bulgaristan – Romanya – Macaristan – Avusturya – Almanya – Hollanda Parsiyel yükleriniz alıcı firmalara YDG dahil veya YDG (Yurtdışı Gümrükleme Hariç) olarak teslim edilir.

Hollanda Parsiyel ile İlgili Önemli Hususlar

Fx Nakliyat Lojistik hakkinda
FXNAK Lojistik

FXNAK Lojistik Uluslararası Profesyonel Nakliyat

Fx Nakliyat Lojistik Adres
İletişim Bilgileri

Adres : Odabaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı Mesude Ökten Apartmanı No: 32 Daire: 13, 31060 Antakya / Hatay / Türkiye

Gsm : +90 506 684 56 80

Telefon : +90 850 474 13 33

E-Mail : info[@]fxnak.com.tr

Fx Nakliyat Lojistik Sosyal Medya
Sosyal Medya

FXNak Lojistik sosyal medya hesaplarını takip edin, nakliye sektörü haberlerinden uzak kalmayın.

Fx Nakliyat Lojistik Facebook Fx Nakliyat Lojistik Instagram Fx Nakliyat Lojistik LinkedIn
Hızlı ara
Whatsapptan yaz