İran Frigo Nakliye

  1. Anasayfa
  2. Çalıştığımız Ülkeler
  3. İran Frigo Nakliye

Frigo taşımacılığı profesyonellik isteyen önemli lojistik alanlarındadır. İran frigo nakliye hizmetinde uzmanlaşan FXNAK; lojistik çözüm ortağınızdır. TİO Belgesi ile faaliyet gösteren İSO 9001:2015, İSO 10002:2018 Belgelerine sahip olan firmadır. Tahran başta olmak üzere tüm İran'ın illeri ve bölgelerine taze ve bozulmadan hızlı güvenilir taşımacılık çözümlerini değerli müşterilerine sunuyor. Türkiye'nin İstanbul şehri başta olmak üzere, Bursa, Bandırma, Konya, Ankara, Kayseri, İzmir, Aydın, Adana, Mersin ve Gaziantep İllerinden İran frigo taşımacılık yapmaktadır.

İran Frigo Nakliye Fiyatları

Bazargan, Tahran, Tebriz, Urmiye, Isfahan, Şiraz, Meşhed, Buşehr, Bandar İmam, Bandar Abbas frigo nakliye fiyatları bizlere sordunuz mu? Rekabetçi ve uygun navlun ücretlerimizle rekabet gücünüzü katlayacaksınız. Doğru şekilde uygun fiyata ve sağlam frigo taşımacılığın adresiyiz. İran frigo tır fiyatları konusunda bizlerden destek talep edebilirsiniz. Müşterilerimize uygun fiyat seçenleriyle hizmet sunarız.

İran Frigo TIR Nakliye Güzergahı

Türkiye'den yükleme yapan frigo tır araçlarımız Gürbulak Sınır Kapısı Bazargan üzeri veya Dilucu Kapısından Nahcivan üzeri İran güzergahını izlemekteyiz. Yüklerinizi kapı yoğunluk durumuna göre rotalarını doğru şekilde belirleyerek, hızlı teslim yapmaktayız. Türkiye'nin İstanbul şehrinden yükleme yapan bir araç 4 gün içerisinde kısa sürede İran'ın Tahran Merkezine varış yapmaktadır. Yıllardır uzman olduğumuz uluslararası nakliyat sektöründe müşteri odaklı lojistik çalışmalar yaparız.

Uluslararası Frigo Nakliye Çözümlerimiz

FXNAK Lojistik olarak taşıdığımız yüklerin önemli olduğunu ve zamanında ulaşması gerektiği bilinci ile hareket etmekteyiz. Yıllardır frigo taşımacılık çözümlerimizde taze ilk günkü gibi alıcıya ulaşması için güçlü altyapı ve sistemle hizmet sunuyoruz. İran frigo nakliye çözümlerimizde aynı hizmet kalitesi ile sunulmaktadır.

Hızlı ara
Whatsapptan yaz