İran Parsiyel

  1. Anasayfa
  2. Parsiyel Taşımacılık
  3. İran Parsiyel

Türkiye'den Tahran başta olmak üzere İran parsiyel hizmetimizle tüm İran şehirlerine parça yük taşımacılığı yapmaktayız. FXNAK Lojistik olarak uzman personellerimizle İran'ın Tahran, Bazargan, Tebriz, Urmiye, Kazvin, İsfehan, Meşhed, Buşehr, Bandar Abbas gibi Merkezi İller ve diğer İran İlleri dahil tüm şehirlere komple, parsiyel, frigo ve ağır nakliye seçenekleri sunarız.

 

İran Parsiyel Taşımalarımız

İran‘a göndereceğiniz parsiyel yükünüzü doğru, zamanda, doğru yerde teslim ediyoruz. İstanbul depomuzdan düzenli olarak Ortadoğu ülkelerine parsiyel taşıma yapmaktayız. Karayolu ile taşıma yaptığımız ülkelerin başında İran vardır. İstanbul'dan her hafta düzenli olarak İran parsiyel taşımaları için çıkış yapan araçlarımız Doğubeyazıt veya Dilucu Sınır Kapısından İran'a giriş yapar. İran Parsiyel taşımacılık yapan firmalara arasında kaliteyi müşterilerine sunan FXNAK Lojistik profesyonel olarak yüklerinizi müşterilerinize teslim eder.

İran Parsiyel Nakliye Fiyatları

İran'a İstanbul'dan düzenli olarak sunmuş olduğumuz İran parsiyel fiyatları kurumsal çözümlerimiz içerisinde rekabetçi navlunla sunulur. Özellikle Tahran parça yük taşımacılığında 100 usd gibi rakamlardan başlayarak fiyatları m3 / tonaj bazında hesaplamaktayız. Gönderici (ihracatçı) ve ithalatçı firmaları memnun edecek fiyat ve hizmet FXNAK Lojistik'tedir.

İran'a Parsiyel Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Türkiye'den yüklenen araçlarımızın İran'a nasıl parsiyel yük taşıması yaptığı hakkında bilgi vereceğiz. Türkiye'nin İstanbul Şehrinden depomuzdan yükleme yapan karayolu tırlarımız yüklerin sağlam ve hızlı şekilde İran parsiyel yük taşıyabilmesi için planlama ve güvenilir organizasyon çalışması yapan FXNAK Lojistik ile yüklerinizi gönderebilirsiniz. Yükleriniz depomuzdan tırlara yükleme yaptıktan sonra araçlarımız ilgili gümrüğe giderek açmış olduğunuz ihracat beyannamelerini elamanlarımız T1 işlemleri için toparlar. Daha sonra tır tescil işlemleri tamamladıktan sonra şoförümüze orijinala evrakları teslim eder ve yola çıkarırız. Bazargan İli başta olmak üzere Tebriz, Tahran, Urmiye ve diğer İran illerine parsiyel yükleri teslim ederiz. İran'da bulunan güçlü acentemizle yükleriniz hızlı ve sağlam şekilde teslim edilmektedir.

İran Parsiyel Taşımacılık Hizmetlerimiz

  • Düzenli İstanbul – Tahran Parsiyel Taşımacılık
  • Türkiye'den Her Hafta İran'a Parsiyel Nakliyat
  • İran'a Karayolu TIR Parsiyel Servis
  • İran Parsiyel Yük Takibi ve Raporlama
  • İran'a Parsiyel Yükleriniz için Uygun Taşıma Navlunu
  • Parsiyel TIR Evraksal ve Operasyonel Destek
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara