Katar Nakliye

Katar nakliye hizmeti

  1. Anasayfa
  2. Çalıştığımız Ülkeler
  3. Katar Nakliye

FXNAK Lojistik; olarak Türkiye – Katar nakliye işlerinde kaliteyi ön plana çıkarmaktayız. Doha nakliye hizmetinde yılların tecrübesi ile kaliteli hizmet sunuyoruz. Katar taşıma fiyatları üzerine rekabetçi navlun avantajı sunan firmamız frigo tır, tenteli, sal kasa, gabari dışı ve ağır nakliye, karayolu, denizyolu, havayolu gibi butik çözümler sunarız.

Türkiye'nin Hangi Şehirlerinden Katar'a Nakliye Yapıyorsunuz?

İstanbul, Kocaeli, İzmit (Gebze), Ankara, Konya, Kayseri, Gaziantep, Hatay, Mersin, Adana, Antalya, İzmir, Denizli İlleri başta olmak üzere tüm Türkiye İllerinden Katar nakliye hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ekibimizle her zaman taleplerinize doğru ve hızlı çözüm üretiyoruz.

Katar Doha Nakliye: Türkiye'den karayolu, denizyolu ve havayolu çözümlerimiz içerisinde Katar‘ın Doha Şehrine komple ve parsiyel konteyner, tır hizmeti sunarız. Katar'ın Başkenti olan Doha Şehri en merkezi yerdir. Ticari ve resmi işlemlerin çoğu kısmı bu şehirden idari edilmektedir.

Doha nakliye

FXNAK Lojistik ve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren lider firmalardanız. Ortadoğu ülkelerine ( Suriye, Lübnan, Ürdün, Suudi Arabistan , Katar, Dubai , Umman, Yemen, Bahreyn ) olmak üzere; Proje yükü taşımacılığı, Kuru yük taşımacılığı, Denizyolu Konteynır ve Havayolu diğer bütün tam kapasite/parsiyel bazda taşımacılıkta olanaklarımızı kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamız olarak amacımız; size ithalat ve ihracatlarınız da rekabet gücünüzü ve karlılığınızı artıracak en iyi hizmetleri ve fiyatları sunmaktır. Ayrıca, istediğiniz ülkelere, istediğiniz tarihlerde yüklemelerinizi süratli ve en güvenli şekilde taşıyabiliriz. Katar nakliye operasyon sürecini en iyi yöneten Katar nakliyat firmaları içerisinde kaliteyi ön plana çıkarmaktayız.

Katar Nakliyat Fiyatları

Düzenli olarak yük taşımacılığında navlun rekabet düzeyinizi yükselten FXNAK günümüzün piyasa şartlarına uygun Katar nakliye fiyatları sunar. İran üzeri karayolu taşımalarında Katar Taşımacılık TIR Fiyatları ile yükünüzün uygun fiyat ve hızlı teslimatını garanti eder.  Firmamız havayolu, denizyolu ve karayolu nakliyat hizmetinde müşterilerine avantajlı fiyat sunmayı bir borç bilir.

Katar Nakliye Operasyon Süreci

Katar nakliye hizmeti

FXNAK olarak; Katar karayolu nakliye, Tenteli dorse komple tır taşımacılığı, parsiyel Taşımacılığı ise anlaşmalı acente ile deniz ve havayolu uluslararası taşımacılık hizmet vermekteyiz. Karayolu : Komple Tır yüklerde , Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerine İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, Mersin, Gaziantep, Adana, Hatay illerden başta olmak üzere tüm şehirlerden komple direk çıkış ve varış ihracat – ithalat yüklemelerine hizmet vermektedir.

Katar Nakliye'de Türkiye için Gerekli Evraklar

Katar nakliye firması

Katar nakliye çalışmalarında profesyonel şekilde çalışan personellerimiz operasyonel süreçle ilgili sizleri tam anlamıyla bilgilendirir ve aynı zamanda süreç hakkında bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Katar Taşımaları için Kullanılan Evraklar İngilizce Olmalıdır

Katar Nakliye'de Güzergah ve Transit Süre nasıldır?

Katar karayolu nakliye çalışmalarımızda göndermiş olduğumuz

Güzergah : Gürbulak > Bazargan > Buşehr Liman > Al Ruwais / Katar Liman Teslim edilir.

Malzemeleri Alıcı Tüccar Limandan Teslim alır aktarma organizasyonu yapar.

Katar Nakliye Hizmeti Sunduğumuz Şehirlerimiz

İstanbul – Katar Nakliye

Türkiye'nin ticaretinin en büyük payına sahip olan metropol şehridir. Geçmişten günümüze her zaman Avrupa, Asya arasındaki ticari trafiğin başkenti olmuştur. İstanbul Katar nakliye işlemlerinde uzman ekibimizden yardım isteye bilirsiniz.

Ankara – Katar Nakliye

Türkiye'nin siyasi olarak ve resmi başkenti Ankara'dır. Ankara'dan Katar'a yükleme yapan firmaların çoğu Sincan, Ankara Organize Sanayi Bölgesi, Ankara Lojistik Üssü  Bölgesi'nde yer almaktadır. Ankara'dan Katar'a taşımalarınız var ise bizlerden talepte bulunabilirsiniz.

İzmir – Katar Nakliye 

Ege Bölgesinin incisi olan İzmir İlinden Katar'a karayolu taşımalarınızı gönül rahatlığı ile bize emanet edebilirsiniz. FXNAK Lojistik TİO Belgesi ile yüklerinizi direk ve aktarmalı şekilde Katar'a karayolu ile göndermektedir. Genelde Katar'a İzmir'den yük sevkiyatı yapan firmalar Menderes, Ödemiş,  Kemalpaşa, Aliağa, Bornova, Tire gibi İlçelerinde bulunur.

Antalya – Katar Nakliye 

Türkiye'nin en fazla adını tatil yeri olarak söz ettiren Antalya İlimizde Katar nakliye ihtiyacı olan ihracat ve dış ticaret firmaları bulunur. Bu firmalara özel kurumsal taşımacılık çözümleri FXNAK Lojistik'tedir.

Konya – Katar Nakliye

Karayolu taşımalarında 13,60 tenteli kuru yük taşıyan araçlarımız, frigo tır araçlarımız Konya Şehrinden düzenli olarak Katar'a yüklerinizi teslim etmekteyiz.

Mersin – Katar Nakliye

Mersin ilinden Katar'a karayolu ve deniz yolu nakliye hizmeti

Gaziantep – Katar Nakliye

Gaziantep'ten Katar'a karayolu nakliye hizmeti

Adana – Katar Nakliye

Adana ilinden Katar'ın tüm şehirlerine karayolu ve deniz yolu nakliye hizmeti

Hatay – Katar Nakliye

Hatay'dan Katar'a karayolu ve denizyolu nakliye hizmeti

Katar'a Nakliye Hizmetlerimiz

Covid-19 Döneminde Katar Nakliye Nasıl Oluyor?

2019 yılında başlayıp dünyayı etkisi altına alan covid19 döneminde Katar nakliye durmaksızın kara ve denizyolu ile devam etti. 2020-2021 yıllarında İran üzerinden Katar karayolu tır sevkiyatlarımız hız kesmeden ilerledi. Zor dönemlerde her zaman müşterilerinin yanında olan FXNAK ile kusursuz teslimatlar yapılmaya devam etmektedir. 2022-2023 döneminde ön görümüz Katar karayolu nakliye hizmetinin de hız kesmeden devam edeceği yönündedir. 2021 yıllının sonunda covid19 varyantlarının sonuncusu diye adlandırılan omicron varyantında güncel olarak Katar'a yük sevkiyatlarını etkilemediği görülmektedir.

Katar Nakliye Taşımacılık Hakkında Merak Edilen Sık Sorulan Sorular

Katar'a Nakliye Teslimat Süresi Kaç Gündür?

Türkiye'nin İstanbul veya Ankara Şehrinden yükleme yapan 13,60 tenteli veya frigo araçlarımız 7 günde Er-Ruwais / Katar Limanı'na varış yapmaktadır.

Katar Nakliye Çalışmalarında Sal kasa, gabari dışı yükler nasıl taşıyorsunuz?

Yükünüzün özelliklerine göre araç çeşitlerine sahibiz. Taleplerinize göre özel çözümler sunuyoruz.

Yurtdışı Nakliye Navlun Faturasına KDV var mı?

FXNAK Lojistik olarak TİO Belgesine sahip olduğumuz için yurtdışı nakliyelerimiz KDV ‘den muaftır.

Katar'a Kapı Teslimi Hizmetiniz Var mı?

Türkiye'deki firma ihracatçı ise onun güvencesi altında Katar acentemiz alıcılara kapı teslim hizmeti de sunmaktadır.

Fx Nakliyat Lojistik hakkinda
FXNAK Lojistik

FXNAK Lojistik Uluslararası Profesyonel Nakliyat

Fx Nakliyat Lojistik Adres
İletişim Bilgileri

Adres : Odabaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı Mesude Ökten Apartmanı No: 32 Daire: 13, 31060 Antakya / Hatay / Türkiye

Gsm : +90 506 684 56 80

Telefon : +90 850 474 13 33

E-Mail : [email protected]

Fx Nakliyat Lojistik Sosyal Medya
Sosyal Medya

FXNak Lojistik sosyal medya hesaplarını takip edin, nakliye sektörü haberlerinden uzak kalmayın.

Fx Nakliyat Lojistik Facebook Fx Nakliyat Lojistik Instagram Fx Nakliyat Lojistik LinkedIn
Hızlı ara
Whatsapptan yaz