Katar Parsiyel

  1. Anasayfa
  2. Parsiyel Taşımacılık
  3. Katar Parsiyel

Katar Parsiyel Nakliye

Fxnak; Türkiye'den Katar' yük sevk etmek istiyorsanız Katar'da yatırımlarını genişleten ve adres teslimi Katar parsiyel hizmeti sunan firmayız. Geçmişten bu güne istikrarlı şekilde Türkiye – Katar arasında karayolu, denizyolu, havayolu taşımacılığı yapan FXNAK Lojistik Katar'a denizyolu olarak İstanbul'un Ambarlı Limanı'ndan her hafta düzenli konsolidayon yaparak yüklerinizi güvenla Hamad Limanına taşır. Hızlı ve sağlam ürünlerinizin zamanında ulaşması için doğruluk ilkesi ile hareket etmekteyiz.

Katar Parsiyel Fiyatları

Piyasa şartlarında rekabetçi, navlun talep ettiğinizde hızlı ve doğru taşımacılığın adresi olan FXNAK Lojistik'ten fiyat talep edebilirsiniz. 100 USD'den başlayan ücretlerde Katar parsiyel fiyatları talep edebilirsiniz. Biz müşteri odaklı olarak rekabetçi navlun ve kaliteli hizmet üzerine odaklanmış, kurumsal lojistik firmasıyız. Ambarlı Limanı'ndan düzenli olarak parsiyel konsollarımız Katar parsiyel için gönderilir.

Türkiye Ambarlı – Doha Parsiyel

Katar'a yük taşımacılığı için tıklayınız.

Katar'ın Başkenti Doha‘dır. Hamad Doha'nın içerisinde bulunan ana denizyolu terminal limanıdır. Ambarlı Limanı ise İstanbul'un ana konteyner limanıdır. Ambarlı Hamad parsiyel servisimizde hizmet kalitemizi belirleyen ilkelerimizdir. Hamad'a taşıdığımız yükler içerisinde makine, mobilya, tekstil, pvc ürünleri, demir, çelik ürünleri gibi geniş yelpazede ürün kartelasını taşımaktayız.

 

Katar Parsiyel Hakkında S.S.S.

Katar'a Karayolu Parsiyel servis var mı?

Türkiye'den Katar'a karayolu parsiyel servisimiz bulunmuyor. Katar komple tır nakliye ve konteyner yüklemesi yapmaktayız. Katar denizyolu parsiyel servis hizmeti sağlamaktayız.

Katar'a Denizyolu Parsiyel Kaç Günde Ulaşır?

Ambarlı Limanı'ndan yüklediğimiz parsiyel konteynerlar Ambarlı – Hamad Limanına 16 gün ile 22 gün arasında ulaşmaktadır. Direk servis genelde Katar'a bulunuyor.

Katar'a Konsol Hangi Günler Var?

Ambarlı Limanından hemen hemen her hafta düzenli olarak parsiyel konteyner çıkışı yapmaktayız. Müşterilerimize düzenli hat servisi sunuyoruz.

Liman Masrafları Kime Ait?

Ambarlı Liman masrafları, navlun ve B/L dahil sizlere navlun fiyatları iletmekteyiz. Ambarlı Liman masrafları FXNAK Lojistik'e aittir. Varış Liman masrafları alıcı firmaya aittir. Yükün alıcı müşteri ile acentemiz arasında varış liman masrafları anlaşılmaktadır.

WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara