Minivan Express Taşımacılık

  1. Anasayfa
  2. Hizmetlerimiz
  3. Minivan Express Taşımacılık

Avrupa Ülkelerine Karayolu taşımacılığı hizmetimiz içerisinde yer alan Minivan, Panelvan nakliye üzerine uzman firmayız. FXNAK Lojistik kalite belgeleri ve TİO Yetki Belgesi ile express yüklerinizi hızlı ve güvenilir şekilde Avrupa karayolu taşımacılık hizmeti ile varış lokasyonuna ulaştırır.

Kaliteli hizmeti her zaman öncü bilen ve müşteri odaklı şekilde lojistik çözümler sunan firmamız kısa transit sürelerle parsiyel yüklerinizi minivan araçlarla Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve Hırvatistan'dır. Ülkemiz, Kuzey Makedonya, Karadağ, Sırbistan minivan taşımacılığı hizmeti sunarız.

Minivan / Panelvan Taşımacılığında Uygun Navlun

FXNAK Lojistik her zaman müşterilerine uygun navlun fiyatlarıyla rekabet gücünüzü her zaman artı yönde yükselterek profesyonel hizmet sunar. Türkiye'nin Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Konya, Kayseri, Ankara, İzmir, Bursa, İstanbul adreslerinden yüklerinizi güvenle teslim alıp varış yeri adresine güvenle teslim ediyoruz. Rekabetçi minivan navlun fiyatları ile her zaman önde olacaksınız. Şirketimiz çalıştığı ana hatlarda uzmanlaşmış ve uzmanlığından dolayı uygun fiyatlar sunar.

Avrupa Ülkelerine Minivan Taşımacılık

Avrupa ülkelerine Minivan taşımacılığı hizmetinde doğru adres olan FXNAK Lojistik karayolu ile araçlarını hızlı ve güvenilir teslim etmektedir. Yüklerinizi Avrupa Ülkelerine göndermek istiyor ve transit süre olarak hızlı varış yapmasını istiyorsanız bizden fiyat talep edebilirsiniz. Şoförlerimiz gerekli güzergah bilgisi ve evraksal bilgi bakımından yeterince donanıma sahiptir. Avrupa panelvan taşımacılığı hizmetimizde 1.200 KG'a kadar 15 m3 ölçülerinden az olan yükleriniz ekspres olarak teslim edilir.

Fx Nakliyat Lojistik hakkinda
FXNAK Lojistik

FXNAK Lojistik Uluslararası Profesyonel Nakliyat

Fx Nakliyat Lojistik Adres
İletişim Bilgileri

Adres : Odabaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı Mesude Ökten Apartmanı No: 32 Daire: 13, 31060 Antakya / Hatay / Türkiye

Gsm : +90 506 684 56 80

Telefon : +90 850 474 13 33

E-Mail : info[@]fxnak.com.tr

Fx Nakliyat Lojistik Sosyal Medya
Sosyal Medya

FXNak Lojistik sosyal medya hesaplarını takip edin, nakliye sektörü haberlerinden uzak kalmayın.

Fx Nakliyat Lojistik Facebook Fx Nakliyat Lojistik Instagram Fx Nakliyat Lojistik LinkedIn
Hızlı ara
Whatsapptan yaz