Özbekistan Parsiyel

  1. Anasayfa
  2. Parsiyel Taşımacılık
  3. Özbekistan Parsiyel

Özbekistan Parsiyel

Türkiye'den ihracat yüklerinizi Özbekistan parsiyel taşımacılık ile parça yüklerinizi teslim etmekteyiz. İstanbul depomuzdan CMR Sigortalı araçlarla Taşkent başta olmak üzere Semerkand, Nukus, Buhara, Navoiy, Urgenç, Zarafşan İllerine parsiyel taşımacılık sunmaktayız.

FXNAK Lojistik olarak; Türkiye'nin İstanbul İlinde bulunan ihracat parsiyel depomuzdan karayolu Özbekistan parsiyel tır çıkışları yapmaktayız. Her hafta düzenlediğimiz düzenli seferlerle yükleriniz beklemeden çıkış yapar. Profesyonel eğitilimli elemanlarımızla gerçekleştirmiş olduğumuz parsiyel taşımacılık hizmetimizden % 100 memnun kalacaksınız.

Özbekistan'a Karayolu Parsiyel Taşımacılık Süreçleri

Depomuzda toparlanan Özbekistan parsiyel yükleri dizpozisyon planına göre yükleme yapılır. Aracımızın yüklemesinde dikkat edilen hususlar şunladır: Üst üstte istiflenebilir yükleri; üst üstte istiflemek. İstiflenemez yükleri; üzerine malzeme konulmadan yüklemesi yapılır. Varış ülkesinde geçiş güzergahlarına göre öncelikle Semerkand, Buhara, Taşkent, Almalık, Fergana gibi dağıtıma göre TIR'ın yükleme planını yapmaktayız. Araçlarımız RORO veya KARA'dan yollarına duruma göre devam etmektedir. Tamamen konuda uzman ekibimiz yüklerinizin zamanında ve sağlam varış yapması için tüm planlamaları doğru şekilde yapmaktadır.

Türkiye'den Özbekistan Parsiyel Nakliye Evrakları

Türkiye'nin İstanbul İli Samandıra'da bulunan depomuzdan Özbekistan‘a çıkış yapan araçlarımız gümrüğe sevk olduktan sonra; gümrükçüden şoförümüzün teslim aldığı evraklar şunlardır:

  • Türkçe Maliye Faturası, Türkçe Çeki Listesi ve İrsaliye
  • İnvoice = İngilizce ve Rusça Tercümeli olarak Özbekistan alıcısına teslim edilmektedir.
  • Packing List: Alıcının gümrükçüsüne teslim edilmek üzere İngilizce olmalıdır. Rusça tercümesi mutlaka olmalıdır. Alıcının gümrükçüsüne teslim edilmek üzere şoföre verilen evraklar içerisinde bulunur.
  • Menşei Şahadetnamesi: Ürünlerin Türk veya Yabancı menşei olduğunu bildiren evraktır.
  • Sağlık Sertifikası: Gıda ürünlerinde ve genelde kimyasal yüklerin taşınmasıyla alakalı verilen belgedir.
  • Alıcının başka istediği evrak varsa şoförle gitmektedir.

 

Uluslararası Karayolu Nakliyat

FXNAK Lojistik olarak; Türki Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Avrupa Ülkelerine full tır, gabari dışı, frigo ve parsiyel taşımacılık hizmetleri sunarız. Bünyemizde bulunan araçlarımız ve tedarik ettiğimiz araçların tamamı CMR Sigortası güvencesindedir. Türkiye'den – Ortadoğu'nun Katar, Dubai, Suriye, Lübnan, Ürdün, Irak, İran Ülkelerine komple frigo, tenteli araçlarımız ihracat ve ithalat yüklerini taşımaktayız.

Türki Cumhuriyetleri Ülkelerinden ihracat, ithalat tenteli ve frigo taşımacılık sunuyoruz. Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan ülkelerine kuru ve frigo yük taşımacılığında kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

Avrupa Ülkelerinden Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerine 3. Ülke taşımaları yapıyoruz. Karayolu İle Diğer Hizmet Sunduğumuz Ülkeler: Rusya, Ukrayna, Balkan Devletleri, Doğu Avrupa ve Batı Avrupa ülkelerine kara taşıma hizmeti sunuyoruz.

Uluslararası Denizyolu Nakliyat

Denizyolu sevkiyatlarınız ister full isterse parsiyel olsun FXNAK Lojistik olarak Ortadoğu, Uzakdoğu, Afrika ülkelerine konteyner taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Dünya genelinde bulunan anlaşmalı acentelerimiz ve armatörlerle yüklerinizi en hızlı şekilde, uygun navlun seçenekleriyle taşıyoruz. İhracat, ithalat yüklerinizi düzenli olarak parsiyel servisler ile teslim ediyoruz. Cidde, Dubai, Hamad, Haifa, Ashdod, Alexandria, Port Said, Beirut, Karachi Limanlarına direk servis hizmeti sunuyoruz.

Uluslararası Havayolu Nakliyat

Türkiye – Ortadoğu Ülkelerine havayolu nakliyat hizmetinde uzun yılların deneyimi ile yüklerinizi hızlı ve güvenilir şekilde teslim ediyoruz. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir'de bulunan havalimanlarından Ortadoğu ülkelerine uygun navlun ve hızlı sevkiyat hizmeti sunuyoruz.

Uluslararası Demiryolu Nakliyat

FXNAK olarak Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Afganistan Ülkelerine demiryolu taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Türkiye'de Mersin ana terminalinden yükleme olacak şekilde demiryolu yüklerinizi güvenle teslim ediyoruz.

Özbekistan Parsiyel Nakliye Hakkında S.S.S.

Özbekistan Parsiyel Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

13,60 Tenteli TIR için LDM Hesaplamasıyla parsiyel fiyatlar tarafınıza iletilmektedir. Maliyet hesaplarımız piyasa koşullarında rekabet edilebilir düzeydedir. Parsiyel fiyat hesaplarında m3, tonaj ve LDM bazlı hesaplama yaparız.

Özbekistan Parsiyel Teslimat Süresi Kaç Gün?

Türkiye'nin İstanbul Şehrinden çıkış yapan Özbekistan parsiyel araçlarımız Özbekistan'a Gürcistan üzerinden ortalama 14 günde varış yapmaktadır. Transit süreler kapı ve yol durumuna göre değişiklik göstermektedir. Belirtilen transit sürelere fors majör halleri hariç şekildedir.

Özbekistan Parsiyel Fiyatları Ne Kadar?

2021 – 2022 yılı fiyat tarifelerimize göre yükün m3 ve tonajına göre fiyatlarımız minimum 525 usd başlamaktadır. Özbekistan parsiyel taşıma fiyatları araç durumu, arz, talep, yol durumu, dozvola gibi etkenlerden değişiklik gösterebilmektedir.

WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara