Romanya Nakliye

Romanya nakliye hizmeti

  1. Anasayfa
  2. Çalıştığımız Ülkeler
  3. Romanya Nakliye

FXNAK Lojistik Balkan Ülkelerine taşımacılık ihtiyaçlarınıza çözümler sunar. Romanya nakliye konusunda uzman ekibimiz parsiyel, komple, gabari dışı (çıkıntılı) yüklemeler yapmaktayız. Her hafta düzenli olarak ihracat araçlarımız Romanya'ya parsiyel yük taşıması yapar. Şoförlerimiz gittiği ülkeler konusunda uzman ve gerekli donanıma sahiptir. İlgili ülkeye kullandığımız araçlar EURO normlarındadır. Yüklerinizin güven içerisinde teslimatı için tüm yaptığımız taşımalarda CMR taraf ülkeler için araçlarımız CMR Sigortalıdır. Karayolu CMR Konvansiyonuna taraf ülkeler arasında bulunan Romanya, Avrupa Birliğine üye ülkelerdendir. Araçlarımız komşu ülkemiz olan Bulgaristan'dan Romanya karadan geçiş yapmaktadır.

Romanya Tenteli TIR Taşımacılık

Türkiye Romanya arası tenteli tır taşımacılık ile kuru yüklerinizi zamanında varış adresine ulaştırmaktayız. Araçlarımız 13,60 tenteli, pilot dorse, midilli, mega optima, sal kasa çeşitlerine sahiptir. Ağırlıklı olarak Hatay, Adana, Osmaniye, Kahramanmaraş, Gaziantep, Mersin, Kayseri, Konya, Ankara, Aydın, Afyon, İzmir Bölgelerinde Romanya'nın Başkenti Bükreş başta olmak üzere tüm şehirlerine güvenli dağıtım yaparız. Tenteli tır taşımacılık yaptığımız araçlarımızdan gabari dışı yükleme, kasa içi yükleme, parsiyel yük, ekspres gibi çözümler sunarız.

Romanya'ya Rekabetçi Navlun Avantajı

Romanya nakliye fiyatları ve hizmetleri


Romanya Parsiyel Taşımacılık firmamız FXNAK Lojistik Romanya nakliye hizmetinde rekabetçi navlun avantajı sunar. Romanya nakliye fiyatları araştıran müşterilerin doğru adresiyiz. Uzman olduğumuz Uluslararası nakliyat ülkelerinde uygun fiyat avantajı ile müşterilerimiz rakiplerinin her zaman önündedir. Fiyat avantajımızdan faydalanmak için lütfen iletişim bölümüzdeki mail ve telefonlardan fiyat talep ediniz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte lojistik sektörü de genişlemeye ve gelişmeye devam etmektedir. Teknolojiyi bünyesinde barındıran FXNAK Lojistik parsiyel yük taşımacılığı hizmetinde her zaman hızlı ve öncüdür. Romanya parsiyel taşımacılık hizmetimizde küçük çaplı yüklerinizin uygun maliyet ve teslimat koşullarında taşımalarını yapmaktayız.

Romanya İçin Minivan Çözümleri'de sunarız.

Operasyonel Süreç ve Bilgilendirme

FXNAK ile taşıma sözleşmesi yaptınız. Yükünüzü Romanya nakliye hizmeti ile alıcınıza ulaştırmak istiyorsunuz. Daha sonraki süreç ve işleyiş hakkında meraklarınızı gidermek için sizlere ilgili ülke taşıması hakkında detaylar sunacağız. Romanya'ya Türkiye'den yük göndermek için ihracat beyannamesi açabilen firma olmanız gerekir. Yükleme zamanı, gümrük yeri planlanması ve bu konular hakkında gümrükçünüzü bilgilendirmeniz gerekir. Gümrükçünüz ilgili gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra TIR Tescil işlemi için bizim gümrük takipçimize evrakları teslim eder. CMR ve tüm evrakları teslim alan şoförümüz yola çıkar. Yol ve güzergah durumu hakkında mesai günleri içerisinde şirketimizden bilgilendirme e-maille ve telefonla bilgi alabilirsiniz.

Bükreş'e Karayolu TIR Nakliye

Türkiye'den Romanya'nın Başkenti Bükreş'e nakliye hizmetinde 13,60 tenteli tır, sal kasa, gabari dışı yükleme, ağır nakliye ve lowbed gibi butik nakliye hizmeti sunarız. FXNAK Lojistik olarak uzman olduğumuz Romanya'ya yük taşıyan firmalar arasında İSO 9001:2015, İSO 10002:2018, TİO Belgesi ve CMR Sigortası güvencesiyle Bükreş'e yüklerinizi sağ salim teslim ederiz. Uzman personellerimizden Bükreş nakliye fiyatları alabilir, yüklerinizi doğru şekilde planlayabiliriz.

Romanya Nakliye Gabari Dışı Yükleme

Romanya ağır proje taşımacılığı


Romanya Proje NakliyeTürkiye'den ve Romanya'dan ihracat, ithalat ve transit sal kasa, çıkıntılı, gabari dışı, uzatmalı dorse ve lowbed araçlarımız Romanya gabari dışı nakliye çözümleri üretiriz. Ürünlerinizin ölçülerine göre planlama ve araçları organize ederiz. Yükünüzün lot planlamalarına uygun süreçleri kontrol edip, araç tedariki ve c2 belgeli araçlarla hizmet sunarız. Taşıdığımız Romanya gabari dışı yükler için en iyi fiyatları sunarız.

Proje taşımacılık konusunda yüklerinizi uzman firmaya teslim etmelisiniz. Sürekli olarak araç tedariki sağlamak ve işlerinizin kusursuz yolunda gitmesi uzman proje nakliye firmalarıyla gerçekleşir. Romanya proje nakliye ihtiyaçlarınıza tam zamanlı lojistik çözümleri FXNAK Lojistik'tedir. Ekibimiz proje planlamasında uzun yılların bilgi birikimi ile müşteri odaklı çalışmalar yapmaktayız.

Fx Nakliyat Lojistik hakkinda
FXNAK Lojistik

FXNAK Lojistik Uluslararası Profesyonel Nakliyat

Fx Nakliyat Lojistik Adres
İletişim Bilgileri

Adres : Odabaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı Mesude Ökten Apartmanı No: 32 Daire: 13, 31060 Antakya / Hatay / Türkiye

Gsm : +90 506 684 56 80

Telefon : +90 850 474 13 33

E-Mail : info[@]fxnak.com.tr

Fx Nakliyat Lojistik Sosyal Medya
Sosyal Medya

FXNak Lojistik sosyal medya hesaplarını takip edin, nakliye sektörü haberlerinden uzak kalmayın.

Fx Nakliyat Lojistik Facebook Fx Nakliyat Lojistik Instagram Fx Nakliyat Lojistik LinkedIn
Hızlı ara
Whatsapptan yaz