Romanya Parsiyel

  1. Anasayfa
  2. Parsiyel Taşımacılık
  3. Romanya Parsiyel

İstanbul – Romanya arası parsiyel taşımacılık fiyatları araştıranların doğru adresi olan FXNAK Lojistik; hızlı ve güvenilir hizmet sunar. İstanbul – Bükreş arasında düzenli servis imkanı sunuyoruz. Parça yüklerinizin hızlı ve güvenilir şekilde gönderilmesini istiyorsanız her zaman hizmetinizdeyiz. FXNAK Lojistik Taşıma İşleri Organizatörlüğü Belgesi, CMR Sigortası, İSO 9001:2015 ve İSO 1002:2018 Belgeriyle doğru adrestir. Romanya'ya ihracat parsiyel taşımacılık çözümleri için bize ulaşın!

Romanya'ya Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır?

Türkiye'den parça yükleriniz eğer Romanya parsiyel olarak gönderilecekse FXNAK Lojistik her hafta İstanbul deposundan Bükreş başta olmak üzere tüm bölgelerine teslimat sağlarız. Romanya'ya parsiyel yüklerinizin m3 / cbm hesaplamasından sonra maliyetler belirlenir. M3 Hesaplamada Adet x En x Boy x Yükseklik ve tonaj baz alınarak ölçülerin hacmi ortaya çıkar. Ona istinaden baremli liste hesabına uygun maliyetler sizlere bildirilir.

Romanya Yükleri İçin Gerekli Evraklar

Romanya'ya parsiyel yükünüzü göndermek istiyorsanız öncelikle gerekli olan evrakları önceden gümrükçünüzle görüşerek hazırlamanız gerekmektedir. Fatura, Yurtdışı Faturası Invoice, Çeki Listesi (Packing List), ATR veya Menşei Şahadetnamesi. Gümrükçünüz Türkçe faturayı kestiğiniz andan itibaren beyanname açılışına başlar. İşlemler tamamlandıktan sonra TIR Tescili için beyanname ve orijinal evrakları bizlere teslim eder. Romanya parsiyel yüklemeler için TIR kapama işlemi olduktan sonra araç çıkış yapar.

 

Romanya Parsiyel Hakkında Müşterilerin S.S.S.

Romanya Parsiyel Fiyatları Ne Kadar?

Spot fiyat kullanılan hatlar arasındadır Romanya parsiyel çalışmaları. Minimum 280 EURO'dan başlayan fiyatlarla müşterilerimize hizmet sunarız.

Romanya Parsiyel Yükler Ne Zaman Teslim Olur?

İstanbul'dan çıkış yapan Romanya parsiyel aracımız yükleri kapı ve dozvola durumuna göre 3-5 gün arasında Bükreş ana gümrük terminaline teslim etmektedir.

Romanya Parsiyel Yük Taşımalarına KDV Dahil mi?

Yurtdışı / uluslararası nakliye fiyatlarında KDV istisnası genelde uygulanır. KDV eklenmez. Yurtdışı navlunlar KDV'siz, istisnaya tabiidir.

WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara