Suriye Nakliye

  1. Anasayfa
  2. Çalıştığımız Ülkeler
  3. Suriye Nakliye

Suriye Nakliye

FXNAK Lojistik olarak; Suriye nakliye hizmetimiz içerisinde Cilvegözü nakliye (Bab-Al Hawa), Öncüpınar nakliye, Karkamış nakliye ile Suriye'nin iç bölgelerine kadar aktarma ve direk gibi servis imkanı sunar. Suriye savaşı başladıktan sonra dahi hizmetlerine durmadan devam eden FXNAK Lojistik; güvenli bölgelere teslimat yapar. Türkiye'nin güvenlik kontrolü olan bölgelere ihracat yüklerinizi taşırız.

FXNAK Lojistik olarak; lojistik ve uluslararası taşımacılık sektöründe %100 Türk Sermayesi ile faaliyet göstermektedir. Ortadoğu, Avrupa, Afrika ve Türki Cumhuriyetlerine Uluslararası Nakliyat hizmeti sunar. Çalıştığı ülkelerden bazıları şöyledir: (Suriye, Lübnan, Ürdün, Suudi Arabistan, Dubai, Katar, Yemen, Bahreyn, Kuveyt, Umman, İran, Afganistan, Pakistan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan, Bulgaristan, Ukrayna) olmak üzere; Proje yükü taşımacılığı, Kuru yük taşımacılığı, Denizyolu Konteynır ve diğer bütün tam kapasite/parsiyel bazda taşımacılıkta Uygun fiyatlarla taşımacılık hizmeti sunan müşterilerin ihtiyaçlarına göre taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Suriye için komple tır taşımacılık ve  hafif tonajlı yükler için C2 Belgeli kamyonet araçlarımızla.(Hatay, Adana, Mersin, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis Bölgesine hizmet vermekteyiz.) kara yolu olanaklarımızı kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Lojistik sektöründe  amacımız; size ithalat ve ihracatlarınız da rekabet gücünüzü ve karlılığınızı artıracak en iyi hizmetleri ve fiyatları sunmaktır. Ayrıca, istediğiniz ülkelere, istediğiniz tarihlerde yüklemelerinizi süratli ve en güvenli şekilde taşıyabiliriz.

Suriye Nakliye Fiyatları

FXNAK Lojistik Suriye Nakliye

FXNAK Lojistik olarak; rekabetçi Suriye nakliye fiyatları ile sizlerin taleplerine uygun lojistik çözümleri sunuyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana Suriye hattında aktif taşımalarımıza durmadan devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı frigo, tenteli araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Suriye Nakliyesi Nasıl Yapılır?

Bilindiği üzere Suriye'deki iç karışıklıklar nedeniyle Türkiye'den Suriye'ye yapılan karayolu nakliye hizmetleri güvenlik nedeniyle ancak tampon bölge olan Cilvegözü, Karkamış, Öncüpınar'a kadar taşıma yapılabiliyor. Daha sonra alıcı tüccar kendi imkânları ile Suriye plakalı araçlara aktararak adres teslim yapılmaktadır.

Taşınan ürünlere zarar vermeden en güvenli bir şekilde taşımacılık hizmeti veren FXNAK Lojistik ; istediğiniz miktarda yükü bir şehirden diğerine ya da başka bir ülkeye çok kısa bir süre içinde ulaştırabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma çalışmalarında teknolojik gelişmelerden faydalanır.

Suriye Nakliye'de İthalat Hizmeti Var mı?

Son zamanlarda Türkiye'den çıkan gümrük izinlerine bağlı olarak Suriye ithalat yapılmasına izin verilmektedir. Suriye'nin tampon bölgelerinden bazı ürünler Türkiye ithal veya Türkiye üzerinden transit olarak 3. Ülkelere taşınabilmektedir. Tamamen gümrükçünüzden alacağınız bu detayları çalıştığımız hatta ne kadar uzman olduğumuzu bilgi kapasitemiz ile görebilirsiniz. Suriye nakliyat hizmetinde uzun yıllardır Ortadoğu hattında lider kuruluş olma gururu ile taşımalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Hızlı ara
Whatsapptan yaz