Türkmenistan Parsiyel

  1. Anasayfa
  2. Parsiyel Taşımacılık
  3. Türkmenistan Parsiyel

FXNAK Lojistik; Türkmenistan parsiyel taşımalarını karayolu ve RORO ile TIR ile sevk eder. Düzenli parsiyel servis arayanların adresiyiz. Parsiyel taşımacılık; nakliye sektörünün vazgeçilmez taşıma yöntemleri arasında yer almaktadır. Türkiye – Türkmenistan arası dış ticaret yapan firmalar tam tırı kaplamayan ürünlerini uygun maliyet ile göndermek ister. Bu ürünleri gönderirken Türkmenistan parsiyel taşımacılığını tercih ederler. Doğal olarak maliyetleri düşen ticaret firmasının rekabet gücü artmaktadır. FXNAK olarak; Türkmenistan'a yüklerini parsiyel tır taşıması olarak göndermek isteyenlere avantajlar sunar. Düzenli olarak parsiyel tır taşımacılığı yaptığımız ülkelerin başında Türkmenistan yer alır. Uzun yıllardır taşımacılık sektöründe bulunduğumuz andan itibaren Türkmenistan'a parça yüklerinizi karayolu ile ulaştırmaktayız. Türkiye'den Türkmenistan'ın Türkmenbaşı, Türkmenbaşı, Aşkabat, Türkmenabat, Baklanabat, Mary, Daşoğuz İllerine TIR Parsiyel taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Türkiye – Türkmenistan'a Düzenli Parsiyel TIR Taşımacılığı

Yüklerinizi Türkmenistan'a parsiyel olarak göndermek istiyorsanız firmamız hizmetinizdedir. Karayolu nakliye olarak yüklerinizi İstanbul depomuz çıkışlı Türkmenistan'a taşımaktayız. İthalat, ihracat ve transit yüklerinizi Erenköy, Muratbey, Gebze gümrüklerinden Aşkabat başta olmak üzere tüm Türkmenistan illerine teslim etmekteyiz.

Çin, ABD, Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Romanya, Bulgaristan, Polonya, Çek Cumhuriyetinden satın aldığınız ve transit olarak Türkmenistan parsiyel servis arıyorsanız hemen bizi arayın!

Türkmenistan Parsiyel Nakliye Fiyatları

Kurulduğumuz günden bu yana müşteri odaklılık ve uygun fiyat prensip çizgimizi kayıp etmeden; müşterilerimizin her zaman avantajlı olacağı şekilde Uluslararası nakliyat hizmetine devam etmekteyiz. Türkmenistan parsiyel fiyatları araştırırken FXNAK Lojistik ile ne kadar avantajlı olduğunuzun farkına varacaksınız. Parça yükünüzü full tır ile göndermeye çalıştığınızda dezavantaj yaşarsınız. Uzun yıllardır oluşturmuş olduğumuz acente ağımız ve tecrübemizle FXNAK; Türkmenistan parsiyel fiyatları ile rekabet gücünüz uluslararası ticarette daha da artacaktır.

Türkmenistan Parsiyel Çalışmalarımızda Neler Yapıyoruz?

Türkiye ile Türkmenistan ilişkileri geçmişten bu yana ticari ve dostluk anlamında üst düzeydedir. Bunun nedeninin en büyük etkenlerinden biri soydaşlık kavramıdır. Türkmenistan'la Türkiye'nin nakliye çalışmalarında köprü kuran FXNAK ile Türkmenistan parsiyel hizmetlerinde şu avantajlara sahip olursunuz:

  • Düzenli Parsiyel Taşımacılık
  • Fiyat (Navlun) Avantajı
  • Araç Takibi ve Konum Bilgisi (Mesai Günlerinde)
  • Sağlam ve Güvenilir Taşımacılık
  • CMR Sigortalı TIR Parsiyel Taşımacılığı
  • C2 Belgeli Araçlarla Türkmenistan karayolu parsiyel
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara