Ukrayna Nakliye

Ukrayna nakliye hizmeti

  1. Anasayfa
  2. Çalıştığımız Ülkeler
  3. Ukrayna Nakliye

Ukrayna ile Türkiye arasında oluşan güven ortamı ve sıkı ticaret bağı nakliye sektörüne olumlu etkiler göstermektedir. Geçmişten günümüze Ukrayna nakliye şirketleri Türkiye'de Bulgaristan, Romanya üzeri taşıma yaparken RORO Taşımacılığının gelişimi ile Sakarya, Samsun ve Zonguldak'tan RORO seferleri Ukrayna'nın Odessa Limanı, Chernomorsk Limanı arası RORO Taşımacılığına başlandı. Bu süreç nakliye sektörüne kolaylık sağlamış ve düşük maliyetleri, çevreye duyarlı bir taşımacılık yöntemi ortaya koymuştur. Firmamızın kullanmış olduğu RORO hattı ile Ukrayna nakliye'de karayolu hizmetinde komple, frigo taşımacılığı, hava kargo, denizyolu, proje taşımacılığı ve parsiyel taşımacılık gibi geniş hizmet yelpazesi sunmaktayız. 2020, 2021 yıllarında ve 2022 yıllarından sonrada covid-19 döneminde Ukrayna'ya yük taşımacılığın fark modlarda ve yeni çözümlerle sunan FXNAK Lojistik sizlere uygun fiyat ve çözüm sunan Ukrayna nakliye firmaları arasında İSO 9001:2015, İSO 10002:2018, TİO BELGESİ, Marka Tescil Belgesi, CMR SİGORTASI ile güvenceli olarak teslimatlar sunar.

Ukrayna Nakliye Karayolu Teslim

ukrayna nakliye hizmeti

Karayolu ile standart tır içine sığan gabari içi yüklerinizi yıllık kontrat taşımacılığı veya spot olarak karşılamaktayız. Türkiye – Ukrayna arası servis hizmeti sunduğumuz gibi aynı zamanda Ukrayna – Türkiye ithalat ve Ukrayna – Irak arası transit teslimatlar yaparız. Ukrayna'nın Kiev, Harkov (Harkiv), Odessa (Odesa), Dnipropetrovsk (Dnipro), Donetsk gibi şehirlere teslimatlar yaparız.

Ukrayna Nakliye Fiyatları

Türkiye'den – Ukrayna nakliye fiyatları ne kadar? Müşterilerimizin sıkça sorduğu sorulardan biri olan taşımacılık navlunları piyasa şartlarına göre güncellenmektedir. Maliyet kalemlerindeki artış ve azalmalar navluna direk veya dolaylı yoldan etki etmektedir. FXNAK Lojistik olarak Ukrayna ihracat yük taşıma navlunlarını Gebze, Kocaeli, İstanbul, Bursa ve civarından Odessa, Kiev, Dnipro Şehirlerine uygun şekilde sunarız.  Ukrayna'ya minimum tır taşımacılık fiyatları 2.600 usd'den başlamaktadır. Teslimat bölgesi, yük cinsi v.b. özelliklere göre taşımacılık navlunları değişkenlik göstermektedir.

Ukrayna Proje Taşımacılığı

ukrayna proje taşımacılığı

İnşaat Şirketlerinin, büyük makine firmalarının, üretici ve imalatçıların hammadde, yarı mamül ve bitmiş ürünlerinin tır dışına taşan veya tonajı ağır yüklerin Ukrayna proje nakliye hizmetimizle gerçekleştirmekteyiz. Talep etmiş olduğunuz yükün cinsi, ölçülerine göre uygun fiyatlandırma yapmaktayız. Proje nakliye'de hızlı ve kısa süreli zamanında teslimatlar ile adres teslimi taşımalar yaparız. Anlaşmalı olduğumuz RORO Şirketleriyle yüklerinizin zamanında teslim olması için sistem oluşturmaktayız.

Ukrayna Denizyolu Nakliye

Türkiye'den Ukrayna'nın Odessa Limanı'na komple full konteyner taşımacılığı yaparız. Türkiye içerisinde konteyner taşımacılığını adresten yüklerinizi alıp liman sahasına getirerek; gemi yüklemesi ve varış noktasına kadar tüm süreçleri kontrol altında tutarız. Gemi hizmetlerimiz içerisinde charter seferleri, RORO kiralama, denizyolu konteyner taşımacılığı gibi seçenekler sunarız.

Ukrayna Havayolu Taşımacılığı

Hava kargo sektörünün önde gelen markaları arasında bulunmaktayız. Dünya geneli lokasyon bazlı acente ağımızla yüklerinizi adrese kadar teslim ederiz.  Türkiye'nin İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve Adana gibi Uluslararası hava kargoya imkan tanıyan havalimanlarından Ukrayna hattına hava teslimatları yaparız.

ukrayna havayolu taşımacılığı

Türkiye'den Ukrayna Hava Kargo Direkt Uçuşlar
Odesa Central havaalanı Zaporizhia havaalanı Ivano-Frankivsk havaalanı
Kiev havaalanları Kherson havaalanı Vinnytsia havaalanı
Lviv havaalanı Dnipro havaalanı  
Kharkiv havaalanı Chernivtsi havaalanı
Hızlı ara
Whatsapptan yaz