Uluslararası Taşımacılık Nakliye Hizmeti

  1. Anasayfa
  2. Hizmetlerimiz
  3. Uluslararası Taşımacılık Nakliye Hizmeti

Uluslararası taşımacılık kapsamında Türkiye'nin her bölgesinden tüm dünyaya, tüm dünyadan Türkiye'nin her bölgesine uluslararası nakliye hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Karayolu, Denizyolu, Havayolu olarak Uluslararası Nakliyat hizmetleri sunarız. En uygun maliyet ile taşımalarınızı güvence altında varış noktasın ulaştırırız. Uluslararası düzeyde Global Acente ağımızla hizmet sunar teslimat yapmaktayız.

Karayolu Taşımacılık Hizmeti

Uluslararası Nakliyat hizmetlerimiz içerisinde yer alan Karayolu Nakliyat hizmetinde profesyonel hizmet politikası ile çalışmaktayız. Türkiye'den ithalat, ihracat, transit taşımaların adresiyiz. Avrupa'dan gelen yüklerinizi – Orta Asya ve Ortadoğu Ülkelerine transit taşımaktayız. Karayolu nakliye detaylı bilgi.

Denizyolu Taşımacılık Hizmeti

Denizyolu Taşımacılık ile Türkiye'den ve Dünya'nın çeşitli noktalarından Parsiyel, Full konteyner taşımacılık hizmeti sunarız. Ortadoğu ve Uzakdoğu Bölgelerine direkt gemi seferleriyle ve rakbetçi navlunlarla denizyolu taşımacılığında hizmetinizdeyiz. Denizyolu nakliye hizmeti detaylı bilgi.

Havayolu Taşımacılık

Türkiye'den IATA'ya dahil olan tüm ülkelerin Havalimanlarına Hava Kargo taşımaları yaparız. Gerçekleştirdiğimiz operasyon süreçlerinde İhracatçı ve ithalatçı firmaların yüklerini taşımaktayız. Kurumsal hava kargo çözümlerini FXNAK'ta bulabilirsiniz. Havayolu kargo nakliye hizmeti detaylı bilgi.

Proje Taşımacılık

Karayolu taşımaları içerisinde Gabari Dışı yüklerinizi Avrupa, Ortadoğu, Orta Asya Ülkelerine taşırız. Tecrübeli Proje ekibimiz ile yükleriniz başarıyla teslimat noktalarına varır.

Parsiyel Taşımacılık

Karayolu, Havayolu, Denizyolu taşıma yöntemlerimiz ile parça yük ihracat işlerinizi teslim ederiz.

RORO Taşımacılık

Ortadoğu, Afrika, Avrupa Kıtalarına tek yön seferler ile RORO Taşımacılık hizmeti sunarız. Silobaz, Tanker, Beton Santralleri, Tryeler, Lowbed gibi tek yön ihracat, ithalat veya transit yüklerinizin güvenle teslimatı FXNAK'tadır.

WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara