Ürdün Parsiyel

  1. Anasayfa
  2. Parsiyel Taşımacılık
  3. Ürdün Parsiyel

FXNAK Lojistik olarak; Uluslararası nakliyat çözümlerimiz içerisinde Türkiye'den Ürdün parsiyel çalışmasında karayolu ve denizyolu taşımacılığı hizmeti sunan ilk firmalar arasında olmamız bu işi yıllardır müşterilerine kaliteli şekilde sunmamız nedeniyledir. Ürdün Akabe ve Amman parsiyel için özel acentemiz ile Ürdün'e parsiyel yükleriniz zamanında ve sağlam şekilde alıcı müşterilerinize teslim edilmektedir. Ürdün taşımacılık hizmetlerimiz içerisin komple tırparsiyel taşımacılık, konteyner nakliye, havayolu gibi butik lojistik çözümleri sunuyoruz.

Ürdün'e Parsiyel Taşımacılıkta Kullanılan Evraklar

Türkiye'den ihraç edeceğiniz Ürdün parsiyel yükü ile alakalı evrak ve operasyonel süreci merak ediyorsanız FXNAK Lojistik uzmanlığında sizlere Ürdün grupaj yüklerinide gerekli tüm uzmanlık gerektiren desteği sunuyoruz. Yüklerinizin zamanında Amman, Aqaba, Masraq bölgelerine ulaşmasını istiyorsanız ihracat yaptığınız zaman Fatura, Çeki listesi, Gıda ürünleri için Sağlık Sertifikası gibi belgelerinizi hazırlamanız gerekir. Alıcı müşteri için ise İnvoice, Packing List, Menşe Şahadetnamesi, Sağlık Sertifikası istenirse bu belgeler ithalat gümrüğü için gerekmektedir. Ürdün'e parsiyel operasyonu ise İstanbul depomuzdan yüklenen yükleri karayolu ile İsrail üzerinden Ürdün'e göndermekteyiz. Denizyolu Ürdün parsiyel konteyner taşıması ise Ambarlı Limanı – Aqaba Limanı arası konsolumuzla sevk etmekteyiz.

Amman Parsiyel nakliye konusunda uzmanlığımız ile karayolu ile yükleriniz 7 günde teslimat yapıyoruz. Ürdün'ün Başkenti olan Amman'a ağırlıklı Türkiye'den ihracat yapan firmalar ürünlerini göndermektedir. İstanbul – Amman Ürdün parsiyel yapan firmalar arasında markasını tescilleyen FXNAK Lojistik ile yükleriniz her zaman güvendedir.

Ürdün Parsiyel Hizmetlerimiz

  • Denizyolu Ürdün konteyner parsiyel taşımacılık
  • Karayolu Ürdün Parsiyel Taşımacılık
  • TIR Nakliyesi ile Ürdün'e Parsiyel Nakliyat
  • Kapıdan, Gümrük Teslim Ürdün parsiyel hizmet
  • Havayolu Ürdün parsiyel taşıma
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara